Knyga dovana

  • 29.00 Euro €
  • Published date: 2017/04/29
    • Visi miestai, Visa Lietuva, Lietuva

http://www.knygadovana.lt

Kaip gimė KNYGA DOVANA?
Prasidėjus šventiniam pirkimo bumui blaškėmės ieškodami dovanų – kuo gi šiemet nudžiuginti artimuosius, kai viskas tapo taip prieinama ir pasiekiama, kai vis mažiau mėgaujamės dovanojimo teikiamu džiaugsmu, o nykstant netikėtumui, dar mažiau nustembame gavę dovaną. Šiuolaikinių technologijų pasaulyje viskas pasiekiama ir viskas žinoma, atrodytų, kad stebuklai jau įtraukti į raudonąją knygą, ir ne ties dovanos kaspino asociacija. Taip gimė idėja – sukurti ypatingą dovaną, kuri yra ir staigmena ir nustebimas, ir jausmas ir apčiuopiamas daiktas.

Kodėl KNYGA DOVANA?
Tai ypatinga dovana, grąžinanti dovanojimo džiaugsmą. Knygos puslapiuose slepiasi ypatinga istorija – žmogaus, kuriam ji skirta istorija. Tai daugiau nei puslapiai - tai jausmai, išgyvenimai, prisiminimai. Jūs dovanojate ne knygą, Jūs dovanojate jausmą – nustebimą, kai dovaną gaunantis asmuo atpažįsta save, artumą – kai asmuo versdamas puslapius supranta, koks ypatingas jis yra Jums, kiek daug brangių prisiminimų Jus sieja.

Kokiomis progomis KNYGA DOVANA yra geriausia dovana?
Knyga dovana tinkama dovanoti visomis progomis: gimtadienio, sukaktuvių, mokyklos ar studijų baigimo, vestuvių, vaikelio gimimo, krikštynų, ir daugeliu kitų, tačiau svarbiausia, kad dovanoti ypatingą dovaną, juk net nereikia progos – užtenka Jūsų noro nustebinti artimą, brangų žmogų.

Kaip tai veikia?
Užpildote užklausos formą. Mes susiekiame su Jumis ir pateikiame klausimyną (knygos unikalumo negalėtume pasiekti be Jūsų bendradarbiavimo).
Klausimyną rekomenduojame užpildyti neskubant, be to, Jums pateikiami pavyzdiniai atsakymai, kuriais galima pasinaudoti.
Jūsų pateikti atsakymai kūrybinėse dirbtuvėse aprengiami pasakojimo rūbu, papuošiami nuotaikingomis iliustracijomis ir visa tai apsigyvena Jūsų knygos puslapiuose.
Knyga iškeliauja pas Jus, kad būtų įteikta Jūsų artimam ir brangiam žmogui.

Teigiamos emocijos prasideda jau pildant klausimyną, kai pasineriate į bendrus prisiminimus taigi dalyvaujate knygos kūrime, todėl tai – Jūsų knyga, Jūsų artimam žmogui.

Techninė specifikacija: Standartinė knyga: 36 puslapių teksto su iliustracijomis (puslapio pavyzdžių galite rasti mūsų foto galerijoje), kieti viršeliai, A4 formatas. Galime įgyvendinti pačius įvairiausius Jūsų pageidavimus, susijusius su knygos dydžiu viršeliu, puslapių skaičiumi, iliustracijomis.


Telefonas: +370 602 25809
El.paštas: dovanaknyga@gmail.com
WWW adresas: www.knygadovana.lt
Vote
Result 0 votes
Knyga dovana
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1398 numeriu, su tekstu epa1 987, zinutes kaina 0,50 Eur

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai