Madingas gelinis lakavimas trumpiems nagams

ReklamaReklama

Madingas gelinis lakavimas trumpiems nagams
Facebook Twitter LinkedIn Twitter

Vis daugiau merginų atsisako ilgų priaugintų nagų ir renkasi natūralius trumpus geliniu laku nulakuotus nagus. Kadangi šiais metais madoje vyrauja natūralumas, todėl šis pasirinkimas tiesiai į dešimtuką. Tai ne tik madinga, bet ir praktiška, patogu ir gražu.
Jeigu esate isitikinę, kad trumpiems nagams neįmanoma pritaikyti madingo lakavimo šiame straipsnyje įrodysiu, kad klystate.
Tam, kad Jūsų trumpi nagai atrodytų gražūs ir madingi, pirmiausia reikia pasirūpinti idealiu manikiūru. Jis turi būti ne tiesiog tvarkingas, o idealus. Juk trumpi nagai išryškina kiekvieną netikslumą. Būtina pašalinti odeles ir suteikti vienodą ilgį ir formą. Tinkamai parinkta forma vienas svarbiausių faktorių.Trumpi nagai turi buti harmonijoje su Jūsų kasdieniu įvaidžiu. Pagrindinės tokių nagų formos: ovalūs, apvalūs arba užapvalintas kvadratas.

Pagdrindinės trumpų nagų manikiūro taisyklės:
Nagų ilgis turi būti idealiai vienodas ant visų pirštų. Net mažiausias netikslumas bus itin matomas ant trumpų nagų.
Jeigu nago plokštelė plati, lakuoti reikia tik nago centrą kraštelius paliekant nelakuotus. Taip nagas atrodys siauresnis ir ilgesnis.
Stambūs reljefiniai piešiniai trumpiems nagams netinka. (šį sezoną jie ne itin madingi ir tinka išskirtinai tik ilgiems nagams).
Nesirinkite labai stambių piešinių.
Nevertėtų rinktis horizontalių juostų, šiuo atveju geriau rinktis vertikalias juostas.
Maišykite tik keletą spalvų ar atspalvių.

Vienspalvis manikiūras visada madingas. Jis idealiai tinka trumpiems nagams. Tinka visos spalvos nuo sodrių, ryškių iki ramių, pastelinių. Ant vieno nago galima pridėti kokį nors akcentą. Čia variacijų gali būti begalė nuo blizgančio lako iki akmenukų.
Niekada nepralošite pasirinkę prancūzišką manikiūrą. Tuo labiau, kad kraštelį galite pasirinkti bet kokios formos. Svarbu nesirinkti kontrastingų spalvų. Geriau rinktis keletą atspalvių tos pačios spalvos.
Itin patraukliai atrodys mėnuliuko manikiūras. Nupieštas mėnuliukas ne tik vizualiai prailgins nago plokštelę bet ir suteiks grakštumo Jūsų pirštams. Čia galite rinktis ne tik is skirtingų atspalvių bet ir iš tekstūrų. Tiks ir veidrodinis švytėjimas ir gliteris, ir matinis paviršius.
Trumpus nagus grasiai galite puošti piešiniais, dekoratyviniais elementais ir juostelėmis. Trumpiems nagams tinka taškiukai (žaidžiant su spalvomis galima išgauti nepakartojamo grožio ornamentus), nėrinia, ažūras, augaliniai motyvai, akmenukai. Taipogi nevertėtų pamiršti folijos ir sausų gėlių. Svarbiausia visa tai naudoti saikingai, pavyzdžiui, tik ant nago galiuko.


Data: 2017-03-21 | Peržiūrėta: 805 | Autorius: akuabanagustudija | Šaltinis: https://www.facebook.com/akuabanagudizainas/
0/0

Reklama

Vartotojo prisijungimas


Priminti slaptažodį | Registracija